Табір “Хвиля 2015”

Share

Маєш намір провести це літо незабутньо? Хочеш завести нові цікаві знайомства? Бажаєш заповнити літо яскравими емоціями? Тоді ти маєш бути з нами!
Фундація регіональних ініціатив організовує табір “Хвиля-2015” з 31 липня по 5 серпня.

Табір буде проходити у форматі ігрового моделювання, і тема “Будуємо нову Країну” 

Вирушай з нами до Одеської області, де ти зможеш провести п’ять веселих, цікавих та активних днів на березі нашого затишного, прекрасного, рідного Чорного моря у компанії життєрадісних, дружелюбних та енергійних людей.
Забудь на кілька днів про інтернет, соціальні мережі, міську метушню, запилюжені вулиці і з головою поринь в атмосферу свободи і щастя. На тебе чекають цікаві майстер-класи на безліч тематик: від плетіння фенічек до написання гарних прес-анонсів, від розведення вогнища і посиденьок з гітарою до літературних вечорів.
Ми чекаємо на молодь з усіх куточків України: з Києва, Одеси, Запоріжжя, Донецька, Луганська, Харкова, Полтави, АР Крим і зі всіх інших міст нашої країни.
Ціна питання? 190 гривень з людини на весь період табору, що витрачаються виключно на продукти, адже ФРІ не комерційна організація.
Обіцяємо, нудьгувати не доведеться і ти надовго запам’ятаєш спекотне сонце в небі, синю гладь Чорного моря і табір “Хвиля – 2015”.

Організотрами є  є Херсонський, Ялтинський та Одесьий осередки ФРІ.

Кінцева дата  подачі анкет: 15 липня.

Анкету можна заповнити за посиланням: https://goo.gl/R0Mwmj.

Також заходь на сторінку табору у соціальних мережах та приєднуйся до нас: https://vk.com/hvylya2015WBjyDUQ1-ToOeN_hdB6Gkg

Залишити відповідь