Закриття ЖуКу від Київської ФРІ

Share

IMG_2576

 

Відбулося закриття четвертої Журналістської Кузні

У Києві успішно завершив свій “політ” черговий “ЖуК” — неформальна школа журналістики, яку вже вчетверте проводять активісти молодіжної організації ФРІ (“Фундація Регіональних Ініціатив”).

IMG_2619

Цього травня (16–30) Кузня, головною темою якої була Інтернет-журналістика, зібрала понад 30 зацікавлених учасників. Одні з них, натрапивши на інтригуюче оголошення, прийшли у ЖуК у пошуках себе, інші ж – з твердим наміром працювати у сфері журналістики чи піару. Поділитися з ними найціннішим, а саме – своїми знаннями, спостереженнями і враженнями, у стіни Кузні (що протягом 2 тижнів переміщалися з 5 поверху Інституту Журналістики КНУКіМ і до Центру культури і мистецтв DIYA) завітали найвизначніші персонажі українського медійного світу. З учасниками спілкувалися журналіст Єгор Чечеринда (головний редактор Еспрессо.tv),  дивовижна Іванна Гавлюк (віртуоз SMM i PR), харизматичний Юрій Марченко (головний редактор platfor.ma), Олександр Акименко, Олеександр Равчев, Дмитро Крапивенко та інші талановиті особистості.

IMG_2670

У результаті кожен жуківець одержав окрім нових знайомств та приємних спогадів відповіді на важливі питання, що стосуються написання й публікації статей, роботи журналіста в Україні та ефективного ведення медіа-проекту. Однак за словами координатора Кузні Юлії Мороз, найцінніше, що дарує “ЖуК” – це натхнення та бажання іти вперед. І, мабуть, це таки правда, адже учасники, що перед тим зовсім не були пов’язані з журналістикою, вже серйозно задумуються над запуском власних інформаційних ресурсів. (Чекаємо з нетерпінням!) А прощалися всі зі словами подяки та обов’язково з фразою “до зустрічі на наступній Кузні!” :)

Надія Дубчак

IMG_2966

 

 

Залишити відповідь