WOW-film від Київської ФРІ

Share

 

_f3QoqS8hJA

​23-го травня WOW Film знову поділився променями кіно-добра!

В Центрі науки та мистецтв <> всі разом провели незабутній вечір, ми всі встигли як відпочити за переглядом фільмів від українських молодих режисерів та за розмовами з ними, так і поповнити свій багаж корисних знань. Після того, як ми набрались натхнення від фільмів, подвійну порцію цікавих та пізнавальних режисерських навичок нам подарували сестрички-близнючки Артеменко. Любувались світлинами на Риба-сушці молодих фотографів та знімками, які принесли наші гості. Цього сезону, ми захопились петриківським розписом, який маячив на наших афішах та в логотипі, тож не обійшлось і без картинної інсталяції! Одна з організаторок проекту виявилась талановитою художницею і прихильницею петриківки, яка і змайструвала інсталяцію. Хоч ми і жартували, що картини малювали сліпі дітки, (до речі багато хто вірив).
Додав смаку нашому показу партнер AHMAD TEA. З чаєм ми смакували печивом-рибками!

Наші гості даруватимуть своїм друзям частинку нашого спільного пережитого,
атмосферного настрою, посилаючи поштою фотокартки, які вони обрали собі з сушки! А на зворотній стороні приплила до картки рибка і прагне подальших мандрів! Так, це наліпки від ще одного нашого партнера Kleister!

Але найцікавіше попереду! Там нас чекає фільм власного виробництва та виїзд з довготривалим проектом до дитячого будинку! Дякуємо всім, хто був з нами! До скореньких зустрічей!

А ще неодмінно дивіться нас на YouTube)

Залишити відповідь