Візит ФРІшників до посольства України в Греції

Share

11120544_839633059450608_3349332310866359612_n
Надихаюча зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грецькій Республіці, Володимиром Шкуровим.
Перебуваючи в Греції на проекті від Erasmus+ “Train2Game”, 28 квітня, разом із Жанною Муравською та Ярославом Соколовським, завдяки роботі Міжнародної служби ВМГО ФРІ, нам випала можливість познайомитися та зробити оглядовий візит до посольства України в Греції.
Дійсно, враження та натхнення від перебування в дипломатичній установі своєї країни, коли ти знаходишся за 2 тисячі кілометрів від неї, просто неймовірні.
Володимир Шкуров та другий секретар Посольства — Ольга Чернова знайшли час та розповіли про діяльність Посольства, останні культурні та освітні проекти, загальну співпрацю України та Грації, тонкощі переговорного процесу та поділились планами роботи на майбутнє. Також, ми обговорили можливості подальшої співпраці ФРІ та молодіжних громадських організацій та неформальних груп молоді діаспорян, котрі живуть в Афінах та по всій Греції.
Крім того, показали один із 3х пам’ятників Тарасу Шевченку, котрий знаходиться на подвір’ї Посольства та виставки Петриківського розпису та селянської хати.
Дякуємо за чудову можливість зустрічі, надану Посольством України в Греції.

Руслана Коренчук

Залишити відповідь