Дніпропетровськ охоплює “ФРІманія”

Share

cGTN4V0dk6s

18 червня Дніпропетровська міська бібліотека гостино приймала активну молодь міста, що завітала на презентацію ФРІ Дніпро – новоствореного осередку ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» у м. Дніпропетровськ.

D_p_ez_n4lQНа презентації були висвітлені основні проекти ФРІ Дніпро та ініціативи осередків інших міст України. Говорили про те, як приєднатись до потужної всеукраїнської молодіжної організації «ФРІ», а також як вступ до «ФРІ» змінює і розширює горизонти можливостей молоді.

Ольга Чичикало – голова дніпропетровського осередку розповіла про цінності організації , її структуру та напрямки роботи, наголошуючи на тому,що організація не тільки дає максимум свободи для реалізації своїх ідей та ініціатив,а й дає можливість отримати цінний досвід та безліч нових друзів, однодумців. 

За допомогою інтерактивної гри «Пізнай свою 7q7yu_Ls6hg країну», Анна Мамонт – ментор проекту і активна «ФРІ»шниця репрезентувала проект «Твоя країна», який реалізовувався у Дніпропетровську двічі, а наступний візит відбудеться вже незабаром – 6-9 серпня 2015 р. Молоді були представлені світлини з різних куточків України і запропоновано вгадати область, де фотографії були зроблені. Не впізнаючи більшість з фотознімків, усі присутні вирішили – час подорожувати та відкривати для себе Україну!RTHJ_aDhekcФРІ Дніпро безмежно раді тому, що молодь Дніпропетровська має активну громадянську позицію і готова бути рушієм змін!

Залишити відповідь