Яскрава та тепла «Твоя країна» в Харкові!

Share

Всі по-різному провели ці травневі свята, хтось поїхав на природу, хтось просто відпочивав, а ми запропонували нашим учасникам провести вихідні в форматі проекту «Твоя країна».gK97kBZoom0

З 8 по 11 травня 2015 року Харків люб’язно прийняв 15 учасників в різних куточків України. До нас завітали представники найактивнішої молоді з Хмельницького, Черкас, Сум, Львова, Луцька, Миколаєва, Херсона, Рівного та Києва! Для когось з учасників це був перший досвід участі в такому проекті, а хтось вже не уявляє свого життя без «Твоєї країни». Одна з учасниць писала:

«Зустріч з учасниками була більше схожа на зустріч з родичами та кращими друзями з якими не бачились цілу вічність»

_1-2T0Ex2P0

Ми сподіваємося, що зуміли показати ще один з куточків нашої України та подарувати учасникам незабутні спогади, цікавий досвід та нових друзів.

У рамках візиту учасники Твоєї країни в Харкові відвідали парк Горького, покаталися на підвісній дорозі та найбільшому в Україні колесі огляду, звідки побачили місто з висоти 55 метрів, завітали на кінопоказ, послухали харківських музикантів на атмосферному квартирнику, побачили маєток Кенінґа в Шаровці та унікальні рослини в Краснокутському дендропарку. Також для наших гостей ми провели екскурсію містом та влаштували майстер-клас зі стрибків на батутах.Hd14d0uzXUw

«Це було незабутньо! Ви дали змогу почати моє знайомство зі Сходом з такого крутого міста!», – пише учасниця з Києва

Дуже приємно читати такі відгуки, заради них хочеться робити такі проекти й надалі.

Організатори дуже хотіли показати Харків та його жителів з найкращої сторони та зробили все, що було в наших силах щоб цього досягти, але ми впевнені, що нам ще є над чим працювати. Чекаємо вас в Харкові на наступному візиті!

Варто зазначити, що організатори забезпечили учасників безкоштовним житлом зі сніданками у місцевих мешканців.

Для участі в інших візитах «Твоєї країни» потрібно заповнити анкету за прямим посиланням http://bit.ly/tvoja_krajina_anketa.
Більше інформації на сторінці руху Твоя країна

Залишити відповідь