Миколаїв вийшов на Мегамарш у вишиванках

Share

23 травня, о 13:00 у Миколаєві розпочався четвертий за рахунком Мегамарш у вишиванках.

Організаторами якого виступили громадські активісти – Валерія Рузанова, Вячеслав Шпаков, Тамара Сторчак та ФРІ Миколаїв.

Перед початком урочистої ходи учасники виконали Гімн України під супровід труби і рушили колоною визначеним маршрутом.

05232344

 

 

 

 

Традиційно під час маршу співали, як народні пісні, так і сучасні українські хіти. Мегамарш можна порівняти із різнокольровою хвилею, яка заполонила головні вулиці міста і прикрасила яскравими відтінками сіруваті кам’яні джунглі.
За словами медіа та журналістів на Мегамарш вийшло приблизно 2000 осіб. Тож було встановлено своєрідний рекорд  в Миколаєві.

gvu5_TtKWqE xUviQ_p-qqc zwSFOiFg8gw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кульмінаційним моментом Маршу стала кінцева точка маршруту. На знак пошани до наших захисників, воїна з АТО було переодягнуто у вишиванку зі словами “Повертайтеся живими. Ми на вас чекаємо“. Це дійсно важливо, пам’ятати про тих, хто піклується про наше життя, хто його береже і охороняє.

zwhokgWCCDw

 

 

 

 

 

Мегамарш зібрав не тільки молодь міста, а і представників старших і зовсім юних поколінь. Вишиванка, можна сказати, об’єднує серця закохані в традиції та культуру народу незалежно від віку, статі і соціального статусу.

Приємно, що у рідному місті Кораблебудівників, вітру і пекучого сонця є стільки людей, які шанують Вишиванку.

a6f055e90bcc9b004073267b973104b9 a7fd6cd055607271819c0 c498dd1acc5f939ad3a52ef1c9fec2c8 y_NPBuxkAM8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуємо за допомогу в організації та проведенні Мегамаршу – ТРК Миколаїв, Радіо “Бузька хвиля” та Катерині Олександровій за інформаційну підтримку.

А від себе додам – одягайте вишиванку не лише, коли її одягають усі. Носіть її ніби в серці, як пам’ять, як оберіг, тепло вогню, любов і спадщину свого народу. Не бійтеся показати, що Ви, саме Ви – любите українські традиції. Більше тисячі Миколаївців вшанували Вишиванку, тепер завдання за кожним із нас, шанувати незалежно від того чи свято сьогодні, чи звичайний день.

Pray for Ukraine!

Голова ФРІ Миколаїв – Тамара Сторчак

Залишити відповідь