РаДіти

Share

318 квітня з 10 до 14:00 на території Рівненського зоопарку ФРІ Рівне спільно з Асоціацією батьків дітей з особливими потребами, молодіжною платформа ЯСКРАВО, волонтерами – провела проект для 52 дітей з діагнозом аутизм, синдромом Дауна та ДЦП під назвою «РаДіти».

День заходу відвідало 28 особливих діток, що взяли участь у різноманітних цікавих терапіях, зокрема музикотерапія, де діти співали веселі пісеньки та водили хороводи, арт-терапія – розмальовування гіпсових фігурок та казкотерапія, на якій переодягнені в костюми волантери грали ролі тваринок і смішили діток. Зоопарк з радістю підтримав ідею такого проекту та доповнив програму іпотерапією та вільною прогулянкою по території.1

Цікавою родзинкою свята стали рівненські байкери, які приїхали на парковку для професійної фотосесії з дітками. Один з байкерів Юра Довбиш говорить, що допомога таким діткам важлива і він з радістю погодився долучитися.

8

На завершення діти, що мали змогу відвідати захід, отримали в подарунки розмальовки, казки, олівці та солодощі, решта 24 подарунки направлено діткам (які заздалегідь зареєструвалися, проте через свої захворювання не змогли відвідати захід).4

 

Одна з організаторів проекту Ірина Гаврюченко з Асоціації батьків та дітей з особливими потребами ділиться: «Я сама мама токої дитини і давно хотіла організувати такий захід. Дуже хотілося порадувати дітей і в результаті свято вдалося!».

6«З простими дітьми працювати важко, а діти з особливими потребами вимагають вкладати вдвічі більше зусиль. Навіть якщо не коштами, а просто прийти поспівати чи помалювати з такою дитинкою – це вже велика допомога батькам. Заходи даного формату приносять не тільки користь, а й піднімають бойовий дух особливої сім’ї.» – ділиться враженнями одна з організаторів Тарасюк Маша, яка часто працює з такими дітками.

29

7

105

 

Залишити відповідь