Вранішня кава з Алімом Алієвим

Share

Нова зустріч у рамках проекту «Вранішня кава» львівської філії ФРІ відбулась 22 березня.

11091136_795960540500686_398385059_n Цього разу ми розмовляли із медіа експертом та громадським активістом Алімом Алієвим.

Гостя запитували про майже усе, починаючи від його навчання у Таврійському університеті та перших відвідин Львова до становища кримських татар в окупованому Криму та можливого будівництва мечеті у Львові. Розмова вийшла приємною і щирою, Алім з усмішкою відповідав на усі, навіть незручні запитання. З нашим гостем на зустріч прийшла і німецька журналістка, учасниця однієї із європейських місій. Пізніше до дискусії долучився Халіл Халілов, музикант, один із засновників Львівської школи джазу, а також відомий журналіст, політолог та експерт довготермінових стратегій Євген Глібовицький. Учасники розмови довідались більше про заходи на підтримку кримськотатарської культури, які відбуватимуться у Львові – зокрема Алім запросив усіх бажаючих на суботні курси кримськотатарської мови.

Щиро дякуємо всім, хто прийшов і взяв участь у розмові, слідкуйте за нашими оновленнями, адже незабаром нова зустріч і новий не менш цікавий гість.

Залишити відповідь