Школа Бюджетних Мандрів

Share

COO_Es27yqo                  Школа бюджетних мандрів, яку організувала Львівська ФРІ відбулась 22 лютого в Першій львівській медіатеці. Такий захід відбувся уже вдруге. На ньому ми усі мали змогу почути безліч цікавих та корисних речей від спікерів, поспілкуватись за coffebreak-ами, отримати натхнення та стимул для нових подорожей.  Неможливо було знайти і вільного місця, проте, не зважаючи на велику кількість, кожен був почутий та отримав відповіді на свої запитання.

                Першим нашим спікером була Маря, вона розповіла про нюанси отримання туристичних віз, потім ми дізналися як зробити шопінг візу від Марії і як отримати мультивізу на 5 років від Оксани.

`              Багато людей подорожує поміж областями, та якщо запитати, хто був закордоном, схвальних відповідей буде набагато менше. Це сумно, адже подорожі розширюють наш кругозір`.

Потім наш наступний спікер Максим розповів, як і куди можна поїхати не маючи візи, або і закордонного паспорту. Вибір серед таких країн, на жаль, невеликий, але більшість з них також дуже цікава і варта нашої уваги.

Після цього Оксана розповіла нам про такий міжнародний проект як Erasmus+ та поділилася деякими секретами  та цікавими історіями.

На завершення ми почули натхненну доповідь Тараса про дешеві подорожі: Polski bus, Low cost, Bla Bla Car та його улюблений автостоп :)

За ці 3 години кожен дізнався щось нове для себе, і, можливо, отримав додатковий стимул для того, щоб змінити щось в житті.

Подорожуйте, навчайтеся, живіть яскраво! :)

Залишити відповідь