Кіровоградська ФРІ змусила людей сидіти на підлозі

Share

Вчора, 1 березня, близько півсотні кіровоградців прийшли на кіно-вечір зустріти весну у компанії місцевих «фрішників».ZzhkahpV-jU

Кінозал створили в навчальній аудиторії Кіровоградського інституту комерції. Комедію «Євротур» показували на проекторі, а відвідувачі сиділи не на м’яких кріслах, а просто на ковдрах і карематах.

26kkfuMV1es

Активісти місцевого осередку молодіжної організації ФРІ, як і обіцяли, створили дружню атмосферу, приготували цукерки із передбаченнями і провели веселі ігри на знайомство.

9i1ZrNCo-eM

Спочатку організатори хвилювалися, що на пропозицію відгукнеться мало бажаючих. Але коли за дверима аудиторії кількість чоботів почала стрімко зростати – почали перейматися, чи усім вистачить місця.

m8-qVyl0YnI

«Людей прийшло більше, ніж ми очікували, – розповідає голова осередку ФРІ у Кіровограді Катерина Колєва. – Ідея провести кіно-вечір у нас виникла спонтанно. Одразу вирішили, що це має бути комедія. Взагалі хотіли трошки відволікти людей від щоденних поганих звісток. Влаштували таку собі сміхотерапію. І не прогадали. Буквально через годину після заходу на нас нахлинула хвиля подяк від тих, хто був присутній».

«Фільм прикольний, посміялася від душі. Смачні цукерочки і приємна атмосфера. Це було круто. Дякую, – поділилася своїми враженнями на сторінці заходу у соцмережі відвідувачка Ніка Солун».fe8qalt2Rtk

Через достатню кількість схвальних відгуків традиція кіно-вечорів продовжиться. Наступний сеанс планується провести через місяць, у неділю, 5 квітня.

Залишити відповідь