«Твоя країна» в Харкові надихає!

Share

3W-usWaTopI    Минулий вікенд став доленосним для декількох українців. 20-22 лютого 2015 року відбувся черговий візит до Харкова в межах проекту «Твоя країна», а значить, ще кілька людей змогли відкрити для себе Свою країну.

Харків відвідали тринадцятеро студентів з Черкас, Львова, Києва, Тернополя, Кривого Рогу, Запоріжжя, Одеси, Миколаєва. Дехто вже не вперше бере участь у кількаденних поїздках з «Твоєю країною», а для когось це був перший досвід такого подорожування. Як би там не було, всі учасники залишилися задоволені, набралися вражень і досвіду, знайшли нових друзів (не просто знайомих, а саме друзів з різних куточків України, готових прийняти тебе у будь-яку годину дня і ночі).

Частинка феєричного відгуку з віршем Германа з Києва:

I1pqkWWHj4o«Я считаю, и уверен, многие меня поддержат в том, что этот проект невероятно сближает людей, создает свою атмосферу, позволяет не только побывать в разных уголках твоей страны, а и чувствовать себя как дома, чувствовать себя в семье. И самое интересное то, что ребята, с которыми ты знаком всего несколько дней, а то и часов, оставляют в твоей памяти, сердце и душе незабываемый след, который греет тебя в минуты грусти или печали, который невозможно забыть и просто жить себе дальше». (Повний відгук читайте тут).

IMG_2333У межах візиту гості Харкова ходили на екскурсію містом, вивчали його архітектуру, каталися на колесі огляду, звідки можна вивчати географію міста, були на ярмарку громадських ініціатив «Соціальний вітамін», фотографувалися на тлі харківської ейфелевої вежі, відвідували арт-галереї, музей сексуальних культур та ще багато іншого. Уривок з того, яким побачив Харків Вася Микитюк з Києва:

«Харків – це місто, де є пам’ятник закоханим чорнобильцям, де на вулиці Дарвіна 19 живе унікальний собака, де шукають градусник зазвичай не тоді, коли захворіли, де є знак “НЛО краде машини”, де є єдиний в Україні музей сексуальних культур, де є своя алея зірок, де в метро пересадки між гілками не на середині гілки, а на кінцевій станції, місто всього найбільшого чи майже найбільшого, найпершого і найвищого, де є своя Ейфелева вежа, і колесо огляду і ще багато чого….» (Повний відгук тут).

Гостям настільки сподобався формат проекту, що вони загорілися бажанням організувати візит у своєму місті.

Навіть ті молоді люди, які були в Харкові не вперше, зазначають, що подивилися на місто зовсім з іншого боку, і ці три дні зруйнували найбільші стереотипи про нього. Ось що пише Маша Кацан, учасниця з Одеси:

«В первый день Харьков разрушил 3 главных моих стереотипа об этом городе:

  1. IMG_2350Все говорят на русском.

Нифига. Я встретила много украиноязычных харьковчан и им был крайне не приятен мой вопрос: “Откуда приехал?”

  1. Скучная советская архитектура.

Как только мы приехали, нас повезли на станцию Советскую, где располагаются дома, которые ещё покрасивее одесских или парижских. Также спасибо Богдану и Алексу, которые непрерывно рассказывали про каждый дом .

  1. Пророссийске настроены.

Столько флагов Украины я, наверно, даже во Львове не видела. Памятник УПА, надпись “Слава Украине” на памятнике задолго до Евромайдана, почти каждый рассказывал или показывал фото/видео ленинопада.

Спасибо всем оргам за шикарный викенд, моей замечательной соседушке, Богдану, который приютил, кормил и возил, всем ребятам, которых я буду ждать в Одессе 3-5». (Відгук у соцмережі – сюди).

YDNKOnjx79cВарто зазначити, що в межах візитів “Твоя країна” організатори забезпечують учасників безкоштовним житлом зі сніданками у місцевих мешканців, більшість екскурсій, тренінгів, розваг — безкоштовні!

Для участі в інших візитах «Твоєї країни» потрібно заповнити анкету за прямим посиланням http://bit.ly/tvoja_krajina_anketa.

Більше інформації на сторінці руху Твоя країна.

Залишити відповідь