Той, хто прийшов у кінозал – Харків

Share

IMG_8737
У Харкові продовжує діяльність Клуб Українського Кіно. У світлому, чудовому залі 15-го лютого глядачі дивилися та обговорювали художній фільм українського режисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» (“Той, хто пройшов крізь вогонь”), який вийшов на екрани 19 січня 2012 року.

IMG_8715Люди різні за віком, за професією, за вподобаннями вкотре прийшли подивитися українську стрічку. На екрані вони побачили історію льотчика, солдата часів початку 20-го століття, який через низки обставин потрапив у Канаду, де став вождем індіанського племені. Фільм заснований на реальних подіях, що ще більше зацікавило присутніх.

“Місцями фільм був досить затягнутий, був трошки не зрозумілий перехід між деякими сценами, але мені було цікаво дивитися за переміщеннями героя, – ділиться враженнями Олена, глядач, – Також любовна лінія тут сподобалась. Нарешті чоловік, а не жінка був підступним третім зайвим”.

IMG_8753“Ми раді дуже, що приходить так багато людей на наші кінопокази, – говорить  одина з організаторів Дар’я Проказа, – Кожного разу після фільму до нас підходять люди і кажуть “Дякую!” – це надзвичайно приємно. Тільки заради цього і варто робити такі вечори, щоб чути, що чийсь день завдяки тобі став цікавішим та кращим”.

IMG_8769

“Клуб Українського Кіно(ФРІ-Харків)” живе і далі! Вже 1-го березня відбудеться наступний кінопоказ. Чекаймо анонсів та приходимо в гості!

Слідкуйтеза новинами у группі клубу: http://vk.com/kino_ukr_fri_zustrich

Залишити відповідь