Студенти Костополя вивчали свої права

Share
24 січня відбулась «Школа Студентського Самоврядування»
24 січня відбулась «Школа Студентського Самоврядування»

24 січня відбулась «Школа Студентського Самоврядування». У заході прийняли участь студенти медичного та будівельно–технологічного коледжів, спортивного ліцею та представники спілки старшокласників «Ровесник».

Костопільські активісти Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» звернули увагу на те, що в навчальних закладах міста часто порушуються права студентів. Окрім того, стало зрозуміло, що студенти дуже мало знають про їхні права, а також зовсім їх не відстоюють. Відтак було прийнято рішення розпочати комплекс заходів для підвищення рівня знань про права студентів та налагодити якісну роботу студентських рад.

Першим заходом стала «Школа Студентського Самоврядування». Навчати студентів були запрошенні одні з кращих захисників студентства в Україні:
Богдан Чумак – голова КРК ВМГО «ФРІ»;
Микита Андрєєв –
член Правління Української асоціації студентського самоврядування, член експертного бюро з забезпечення якості освіти Європейського союзу студентів;
Олена Хміль – член виконавчого комітету Української асоціації студентського самоврядування, член Державної акредитаційної комісії України;
Іван Швая – член ВМГО «ФРІ», член комісії з питань молодіжної політики Громадської ради при Костопільській РДА.

Під час заходу виявилось, що більшість студентів не здогадується, які саме їх права обмежуються під час навчання. Також, стало очевидним, що ще більше студентів взагалі байдуже ставляться до вивчення та відстоювання своїх прав. Мала кількість учасників заходу це доводить. Тренери розповіли чим насправді мають займатись студентські ради та що робити студентам, у випадку порушення їх прав. Окрім того, було проаналізовано проблеми, котрі існують в навчальних закладах Костополя.

В підсумку було вирішено продовжувати розвивати студентський рух. Члени ВМГО «ФРІ» ініціюватимуть студентську конференцію на котрій має бути створено єдину спілку студентів, до якої увійдуть представники трьох навчальних закладів Костополя.

 

Залишити відповідь