Громадські організації впорядковують документи

Share

         У 2013 році вступив у дію Закон України «Про громадські об’єднання» № 4572-VI від 22.03.2012 року, де вказано, що статути (положення) місцевих осередків всеукраїнських (міжнародних) громадських організацій, які діяли зі статусом юридичної особи, мають бути приведені у відповідність із цим Законом до 2018 року. Тому 6 лютого Молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив», за сприянням Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, влаштувала семінар на тему «Громадські організації: упорядкування документів».

3За круглим столом головні спеціалісти Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області розповіли представникам молодіжних громадських організацій та громадських рухів, що вирішили створити громадські об’єднання, про особливості реєстрації та приведення документів у відповідність до Закону.

2Адже зміна законодавства про громадські об’єднання спричинила позитивні зрушення в процедурі реєстрації громадських об’єднань. Сьогодні для того, щоб утворити громадську організацію зі статусом юридичної особи, потрібно мінімум 2 засновників, 7 робочих днів і правильно заповнені документи, перелік яких є вичерпним.

Залишити відповідь