Класика у “Клубі Українського Кіно(ФРІ-Харків)”

Share

тіні забутих предківЦієї суботи у “Клубі Українського Кіно (ФРІ – Харків)” ми покажемо вам український художній фільм режисера Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”, екранізацію однойменної повісті Михайла Коцюбинського.

Беріть друзів, печиво та приходьте до нас на вечір українського кіно!

ЩО: “Тіні забутих предків”
КОЛИ: 31.01.15 о 17.00
ДЕ: Авек, медіа-центр “Время”, вул. Сумська, 72, 2 поверх

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Про фільм:
Дві гуцульські родини вже багато років ворогують між собою. Але серед злоби і помсти народжується світла і чиста любов молодого юнака Івана (Іван Миколайчук) та дівчата Марічки (Лариса Кадочникова). Закохані – вихідці з ворогуючих сімей. За сформованими обставинами Іван змушений піти на заробітки, а з Марічкою відбувається біда – вона гине у річковій безодні. Іван намагається забути своє кохану, проте у нього не виходить. І навіть одружившись на красуні Палагні, забути свою Марічку Іван не в силах. І тільки вмираючи, чоловік знову знаходить своє щастя

Фільм отримав більше десяти радянських та зарубіжних нагород, а також був визнав одним з двадцяти найкращих фільмів світу.

У картині широко і яскраво описано життя і побут гуцулів – народу, який протягом багатьох століть перебував у владі змінюють один одного іноземних держав. Але цей нечисленний, але гордий народ зумів зберегти свою мову, свої звичаї і обряди, свій побут. Для зйомок фільму використали справжні гуцульські хати, що знаходяться в околицях села Криворівня Івано-Франківської області, де свого часу Коцюбинський і написав цю повітку.

 

Залишити відповідь