Черкаський осередок ФРІ відроджує традицію “ВЕРТЕПУ”

Share

На землі Тараса та Богдана відроджується традиція “ВЕРТЕПУ” Кожен із радістю очікує на свято. Особливо взимку, коли надворі мороз. Вертеп – одне із найулюбленіших дійств в Україні. ПриємноIMG_20150109_115455, що ідея відродження Вертепу виникла саме в минулому році у “фрішників”.

9 січня 2015 Черкаський міський осередок ВМГО “ФРІ” з радістю організував та поставив “Вертеп” у Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка, банку та книгарні “Буквиця”.


Кожен собі обрав відповідну роль. Так на Царів перевтілилися  Леся Корж та Микола Максьома. Майстерно зіграно ролі Ірода – Юлія Даценко), Жида  Людмила Стягайло). По-справжньому мужнім був ВоїнВероніка Василенко. Довгі крила Ангела (Оксана Дуплій)  і оригінальний голос змогли створити атмосферу свята – народження Христа. Роль Пастушка виконала Оксана Галаєва. По закінченні свята директор юнацької біліотеки Олена Федоренко подякувала учасникам за те, що відроджують традиції на славній Черкащині. IMG_20150109_151846

Загалом 9 січня стало для черкаських “фрішників” дуже насиченим і яскравим днем!

Ось як його прокоментувала активістка черкаського осередку Вероніка Василенко: “Пісні, цукерки, лекція про Симоненка, “мафія”, гарячий чай та теплі посмішки, колядки на морозі та безкоштовна виставка картин, живі емоціі та безліч цікавих історій, і це все з ледь знайомими людьми… ФРІ Ви найкращі, ван лав!”

На думку черкаських “фрішників” відродження власне українських традицій може змінити світ і життя навколо на краще!

 

(с) О. Галаєва та                              М. Максьома

Залишити відповідь