У Харківської ФРІ нова голова!

Share

25 листопада у Харкові відбулась Звітно-Виборча Конференція Харківської ВМГО “ФРІ”, на якій було переобрано усе керівництво осередку.

YENDfOyIqUoЗамість Євгена Бондаренка, що очолював організацію у Харкові останній рік, на пост Голови Харківської “Фундації регіональних ініціатив” була обрана Надія Гранкіна, активна та працьовита особа, що у своїй програмі представила бачення нових шляхів розвитку осередку. Серед них є створення секторів за напрямками діяльносты: культурна, освітня, правозахисна тощо, оновлення роботи існуючих служб, проведення внутрішніх проектів для кращої комунікації між членами осередку, а також новий підхід до кандидатів на вступ у “ФРІ” – їх навчання тощо.

Зокрема, на конференції був поновлений склад правління. До нього увійшли Ігор Лавров, Богдан Куц, Василь Дуднік, Каріна Халіна, Андрій Коптевцов, нова голова Надія Гранкіна та її заступник Максим Кост. Також було переобрано КРК, головою якої став Василь Возіков, а новими “ревізорами” – Яна Заволока та Влад Мінзер.

З колишнім головою прощалися довгими та гучними аплодисментами. Протягом року Євген Бондаренко сумлінно працював над тим, щоб зробити Харківський осередок сильним та активним, робив усе можливе аби бути Фрішником – звучало престижно у нашому місті. І йому це вдалося. Наразі майже кожен з нас, харківських фрішників, був приведений особисто Євгеном в організацію, за що ми йому безмежно вдячні.

Екс-голова Євген Бондаренко відзвітував про рік свого головування:

u2iFhc_OyzE“Я пам’ятаю ЗВК коли мене обирали, нас було 7 людей. Класно бачити, що через рік, коли я йду з поста голови, присутньо 40! Я пам’ятаю одні з перших зборів: на них було 9 ФРІшників і Віка Бабій. Насправді, я не відроджував осередок Харківської ФРІ. Ми створили його знову.

Чого ж змогла досягти Харківська ФРІ за цей рік?

Чисельність організації зараз нараховує 90 людей. Хтось за це рік пішов, але багато хто приєднався. Підтвержденням того є нові кандидати, що наразі присутні тут.

За цей рік було організовано приблизно 47 проектів. Із яких 2 стали Всеукраінськми ініціативами як Благодійний аукціон, так і вишиванка для миру. Відмінили 1 проект, 3 пройшли не в тих масштабах, у яких планувались.
До проектів було залучено більше 3-х тисяч людей і було зроблено більше 700 публікацій у ЗМІ.

Харківських ФРІшників тепер знає практично уся Всеукраїнська ФРІ. Вони побували практично на всіх заїздах “Твоєі Країни”, перезнайомились із іншими осередками, святкували разом із іншими фРІшниками Новий рік на Майдані, були на Пасху разом із Івано-Франківським осередком. Та ще і багато куди їздили.

На Всеукраїнських табір “Лідер” і “Крок до Лідерства” найбільше було представників саме із Харківського осередку ФРІ. Як учасників, так і в оргкоманді. Харківська ФРІ є одним із перших осередків, який почав відроджувати автостоп.
Осердки починають рівнятися на досягнутий рівень харківської ФРІ. Наприклад Київський сказав, що хоче перевершити наш рівень, і це насправді круто.

Харківський Осередок знову став впізнаванним у Харкові, ми напрацювали нові контакти, нових, та нових партнерів.

Я йду з посади, але не йду з Фрі. Завжди буду поруч, щоб вам допомогти!”
Завтра будуть перші збори під керівництвом нової голови. Очікуємо нового етапу у розвитку нашої організації.

Усім натхнення та креативу. =)
Vit31Fx-uYg

Залишити відповідь