У ПОЛОНІ КУЦОГО МЕТРУ

Share

 

Останнім часом хвиля короткометражного кіно набирає обертів, а кількість прихильників цього жанру примножується з неймовірною швидкістю. Це й не дивно. Оскільки багатобюджетні екшени, позбавлені сенсу, вже не вражають людство. І навіть яскраві спецефекти не рятують.

xNurZcC-FJg

На щастя, є альтернатива. Це короткометражки, що покликані доносити до глядача за мінімальний проміжок часу суть, закладену в сюжеті. Як правило, короткометражні фільми тривають не більше 12 хвилин, але цього часу достатньо, щоб захопити увагу глядача: повністю розкрити зміст і показати інтригу сюжетної лінії, кульмінацію подій, розв’язку.

Саме тому, Київська ФРІ з WOW FILM  влаштували затишний вечір куцого метру 13 грудня в Центрі науки та мистецтва “DIYA”. Було показано близько 15 робіт, кожна з яких мала власну родзинку. Багато добрих і сумних, веселих і зворушливих короткометражок зробили цей захід теплим і чудовим, про що свідчили посмішки глядачів.

XV6n60d0_4E    5KUZ4QisY0Y

Приємною несподіванкою став діапазон віку присутніх. Наймолодшій дівчинці було 17 років, а найстаршій глядачці – 76. Це ще раз доводить, що кіномистецтво дійсно об’єднує.

n9cBF4SSWTs

 

 

 

 

 

 

Організатори частували любителів кіно смачнющими солодощами від патрнерів проекту ЧП Горбач та гарячим чаєм Ahmad Tеа.

Lf4Vur38-fU

 

 

 

 

 

 

Завершився вечір розіграшем призів від компаніі Зелений офіс, замилуванням наліпками з лого WOW FILM, за що дякуємо компанії Кleister.

-MgHXnXeR5Q tITNKeqd3Pw

 

 

 

 

 

 

 

Після показу короткометражок почалося  спілкування та обмін враженнями від перегляду. А захоплені артхаусною атмосферою приміщення, що навіювала “Фабрику” Енді Уорхола, не втрималися і зробили декілька фотосетів.

PmBqCv2ApSw

Залишити відповідь