«СИЛЬНІШЕ, НІЖ ЗБРОЯ» м. Харків 13 грудня 2014 р.

Share

213 грудня у Харкові презентують фільм про українську революцію.

З нагоди річниці української революції в кінотеатрах країни вийде повнометражний документальний фільм творчого об’єднання #BABYLON’13 «Сильніше, ніж зброя»


«СИЛЬНІШЕ, НІЖ ЗБРОЯ»

«STRONGERTHANARMS»
«СИЛЬНЕЕ, ЧЕМ ОРУЖИЕ»

 

Фільм показує еволюцію українських реалій від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість відчути піднесення і розпач як майдану так і війни на сході України.

Трейлер: http://youtu.be/TNr10bXtX4M?list=UUrJIIeADD45RsffK2yYgmSw

У Харкові прем’єра фільму відбудеться 13 грудня о 15-00 у кінотеатрі “Боммер” (вул. Полтавський шлях, 6 )

Вартість квитка: 45 грн,35 грн (зі студентським), 30грн (для групи від 10 чол.)

Коли люди на Майдані почали встановлення наметів і побудову барикад, десять українських кінематографістів створили творче об’єднання #BABYLON’13, яке стало кінематографом громадянського протесту на Майдані.

Творчий і різноманітний колектив з понад 40 осіб незважаючи на проблеми революції, окупації і війни, продовжує роботу і сьогодні. #BABYLON’13 об’єднав сили з українськими громадськими і журналістськими організаціями, такими як HromadskeTV, EuromaidanSOS, Центр UA, AutoMaidan та іншими. Одним з результатів такої співпраці стала серія документальних фільмів, за підтримки телеканалу 1 +1, “Зима, що нас змінила”.

Координаторзаходу у Харкові:
Дар’я Проказа
050 025 78 61, 096 174 22 08
prokaza.dasha@gmail.com
http://vk.com/babylon_kharkiv

 

Залишити відповідь