Київською ФРІ було успішно проведено другу Медіа-школу: Public Relations.

Share

9 листопада 2014 року Київською ФРІ було проведено другу Медіашколу: Public Relations.

Медіа-школа-2 (4)

Друга «Медіа-школа» принесла новий досвід, розкриття актуальних у сфері Public Relations тем («Чорний  PR», «Політичний PR», «PR у соціальних мережах»), нові знайомства, цікаві запитання і відповіді, корисні фідбеки. 

Медіа-школа-2 (2)Цього разу учасники отримали можливість послухати інформативні лекції про PR в соціальних мережах, а також про політичний та чорний PR від Олександра Барабошко, Павла Кругляковського та Катерини Одарченко.
Медіа-школа-2 (3)
Ініціатор і координатор школи Даша Тимошенко зізналась, що вирішила продовжити проект і зробити проведення Медіа-школи регулярним через велику кількість заповнених аплікаційних форм та загальний ажіотаж бажаючих потрапити на захід. У підготовці й проведенні заходу їй допомагає команда – Анастасія Бенько, Діана Андрусенко, Катерина Чухмара, Софія Сидорук, Галина Мусієнко та Богдан Фещенко.

Медіа-школа-2 (5)

Аня Петренко, котра відвідує цей захід уже вдруге, ділиться враженнями: «Мне действительно понравилось все. Медиа-школа – хорошо продуманные, как в организационном плане, так и в содержательном, информативные и очень своевременные лекции, с опытными, знающими и любящими свое дело преподавателями, которые доступно и максимально реально рассказывают материал, кроме того это еще и собрание небезразличных к себе людей  из разных вузов, профессий, но желающих знать больше, быть лучше и создавать лучшее».

Медіа-школа-2 (1)

Отож стежте за оновленнями на сайті і ставайте учасниками наступних заходів від Київської «Фундації Регіональних Ініціатив»!

Софія Сидорук, одна із організаторів «Медіа школи: PR»

Залишити відповідь