120 юнаків цього літа зробили свій перший “Крок до лідерства” разом із ФРІ

Share
Крок до лідерства
Крок до лідерства 2014, с. Уніж

Цього року відбувся вже 8-ий щорічний ФРІ табір “Крок до лідерства”, де протягом 5 днів 120 молодих людей із різних куточків країни дізнавалися про засади громадської діяльності, роботу з міліцією, секрети публічних виступів, проектну діяльність та мали змогу стати частиною великої фрішної команди.

21 серпня команда ФРІ у неймовірному с. Уніж на березі Дністра зустрічала понад сто учасників зі всієї України – від Антрацита і до Дрогобича, від Сум і до Севастополя.

наметове містечко, Крок до лідерства 2014

Наступні 5 днів були сповнені цікавими тренінгами.
Тут і засади громадської діяльності, і проектний менеджмент, в ході якого учасники об’єднувались в групи та створювали свої проекти, і взаємодія із міліцією, і робота зі ЗМІ, і те, як не боятися публічних виступів. Звісно, безліч баркемпів на різні тематики.

Щовечора табір жив в очікуванні ватри, де виступали цікаві спікери, зачитувалися таборові чутки та дорання співалися пісні під гитару.

вечірня ватра,Крок до лідерства 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День Незалежності України пройшов особливо: вишиванки, деруни, пісні й танці, баркемпи, зустріч із старшим поколінням ФРІ – все це й багато іншого очікувало на учасників табору.

Тож сподіваємося, що вже незабаром наша команда стане ще більшою!

“Крок до лідерства 2014” закрив сезон ФРІ таборів, та ми певні, що наступного року їх буде ще більше. Тож слідкуйте за новинами!

Залишити відповідь