[ФРІЛЮСТ] ФРІ за “чисту” владу

Share

Настав той час, коли необхідно показати депутатам, що очищення влади – це воля народу! Нещодавно у Верховній Раді було зареєстровано законопроект “Про очищення влади” 4359а. Важливою подією у цьому процесі має стати акція з вимогою прийняти закон «Про очищення влади», що відбудеться вже у цю суботу 9 серпня о 12:00 під Верховною Радою України. Тому закликаємо усіх, хто прагне очистити владу від корупціонерів, сепаратистів та зрадників — приїхати в Київ до стін Верховної Ради, щоб приєднатися до загальнонаціональної акції “Чиста влада”.

Настав час коли наша молодь може долучитись до процесу очищення влади, від людей, які не тільки намагались обмежити свободу, а й до цих пір підтримують систему. Систему, у якій вкрай мало місця для загальнолюдських цінностей. Більшість звичайних українців виходили на Майдан не проти однієї людини, а проти режиму. Зараз почалось лобіювання всіма можливими способами закону “Про очищення влади” 4359а.

Ухвалення цього законопроекту позбавить права працювати у владі посадовців, які
· не можуть пояснити 
походження свого майна, чи майна своїх родин;
· словами чи діями підтримували зазіхання на нашу 
територіальну цілісність;
· займали головні посади під час Майдану і не
 написали заяву про звільнення;
· які є вихідцями з КДБ або очолювали
 компартійні та комсомольські організації та ін;

Набрати нових суддів, прокурорів, міліціонерів, чиновників, на заміну звільненим -відповідно до законопроекту, пропонується виключно через
відкриті конкурси.

Наголошуємо, що ухвалення законопроекту має відбутися саме цим складом ВР і до початку виборів, адже в інакшому випадку процес значно затягнеться!
Тож ми,ФРІ, приєднуємося до акції “Чиста влада”, що відбудеться вже цієї суботи 9 серпня о 12:00 під Верховною Радою України, де будемо вимагати скорішого ухвалення Законопроекту Парламентом.
Закликаємо активну свідому молодь, яка останній рік боролася проти корупції, зрадництва, проти режиму ставати поруч із нами та разом дійти цієї мети.

Більше інформації

Текст Законопроекту http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51795
Громадський люстраційний комітет http://lku.org.ua/
Про саму акцію https://vk.com/lustration_event

Контактна особа від ФРІ, координатор ФРІЛЮСТ
Іван Швая
+38(097)0808958
ivanshvaya@gmail.com
https://vk.com/ivan4bass
https://www.facebook.com/ivan4bass

 

One thought on “[ФРІЛЮСТ] ФРІ за “чисту” владу

  1. Ось основний лінк на подію, там вже більше 1,000 людей: http://goo.gl/zVqBEN У Люстраційного комітету всі активності на FB, додайте будь ласка

Залишити відповідь