Нічний Київ по-фрішному

Share

На початку червня стартував культурно-розважальний проект «Нічні екскурсії Києвом 2014», що спрямований на залучення молоді до здорового відпочинку, поглиблення знань про історію та культуру міста, цікаве і корисне спілкування, розвиток лідерських і комунікативних навичок.

нічні екскурсії

З 7 на 8 червня 2014 року група активних, молодих та цікавих людей з усієї України та навіть з сусідніх країн зібралася на спільний похід центром нічної столиці. Починаючи від Арсенальної через Парк слави, Музей голодомору, Аскольдову могилу учасники екскурсії пройшли до Маріїнського парку, погуляли під Аркою Дружби народів і спустилися до Європейської площі.

Далі прямували нічним Хрещатиком через пореволюційний Майдан. Після цього о третій ранку їх гостинно «привітав» парк ім. Тараса Шевченка. Саме там вони мали змогу відпочити, «перекусити», влаштувати міні-вистави і з енергією та ентузіазмом продовжити нічний похід до Золотих воріт, а за ними і до Софійської площі.
нічні екскурсії1

Поряд із культурно-ознайомлювальною програмою, на учасників чекали цікаві загадки, головоломки, ігри-вистави та фото «на пам’ять».

Ближче до сходу сонця гурт молодих мандрівників прибув до парку «Володимирська гірка», де і зустрів схід сонця. Крім безперервних фотозйомок чудового ранкового пейзажу усі учасники ділилися один із одним смаколиками (солодощами), обмінювалися контактами та жартували, підтримуючи бадьорий настрій. Екскурсія завершилася щирими побажаннями та обіймами на прощання.нічні екскурсії2

Юлія Мороз, координатор проекту “Нічні екскурсії Києвом 2014”

 

Залишити відповідь