ФРІшна «Мафія» прокинулася…

Share

2Ja_OSx0RIYХарківська ФРІ вирішила урізноманітнити свої заходи. Відтепер у місцевих активістів діє «Ігротека з ФРІ-Ха» – настільні ігри будь-якої складності на різноманітні сюжети. Перша така зустріч вже відбулася 16 травня. Розіграли «Мафію»…

Популярна гра «Мафія» народилася у 1986 році в Москві в стінах гуртожитку МДУ імені Ломоносова завдяки популярному в той час італійському серіалу «Спрут». Надивившись на мафіозні розбірки сицилійських босів, студент психологічного факультету МДУ Дмитро Давидов вигадав настільну гру «Мафія». Запропонований сценарій настільки захопив студентське співтовариство, що скоро в неї грали вже у всіх радянських вишах, а потім і в закордонних.

dF6ihsk3sY4ФРІшну «Мафію» відвідало близько 20 учасників, серед них достатньо було й новачків. «Це чудова можливість весело та з користю провести час і познайомитись із новими, цікавими особистостями», – кажуть організатори.

Харківська ФРІ запрошує всіх бажаючих відвідати вечір настільних ігор, похрумтіти улюбленим печивом під чашку запашної кави (чаю) і розслабитися в компанії старих/нових друзів!

Слідкуйте за новинами і не пропустіть наступну гру!

ДЕТАЛІ ТУТ: https://vk.com/event69385660 ; https://vk.com/club71329633 .

AC93yn316xE

Залишити відповідь