ФРІ-Табір “Be Free 7” чекає на тебе!

Share

ZdaqkYu6hPkОчікуєш від літа крутих вражень та емоцій?
Мрієш про неймовірний відпочинок із користю для себе?

Маємо для тебе одну пораду, як цього досягти.
ФРІ-Табір «Be Free 7» від харківських ФРІшників!

“ФРІ-Табір” – щорічний освітньо-мотиваційний проект ВМГО “ФРІ”, що проходить у формі наметових таборів з метою активізації молоді, її мотивації до громадської активності та гуртування навколо ідей розвитку громадянського суспільства України.

ЩО ВАС ОЧІКУЄ: Програма табору ВМГО ФРІ – є унікальним комплексом прогресивних освітніх заходів, зі своєю специфікою, спрямованою на надання такого матеріалу, котрого молоді не вистачає в звичайній шкільній чи університетській освіті. Зазвичай вона в ключає в себе обов’язкову складову по темах: поняття “громадська діяльність”, “права людини” та їх захист, практичний інструментарій по лобіюванню, проектному менеджменті, роботі зі ЗМІ, новими медіа, роботі із правоохоронними структурами.

Тренерами ФРІ-табору є професіонали та експерти в сфері менеджменту проектів та організацій, правозахисники, митці і підприємці, успішні громадські активісти і лоббісти, офіційні особи, інноватори та інші цікаві або видатні люди.

largeКОГО МИ ОЧІКУЄМО: Учасниками ФРІ-табору є молодь України, що цікавиться громадською активністю, можливостями саморозвитку та самореалізації.

КОЛИ: з 27 червня по 2 липня 2014 року.

ДЕ: Табір “BE FREE” буде проведений на території Національного природного парку “Гомільшанські ліси” в селищі Коропове, Харківської обл.

СКІЛЬКИ: Вартість табору на всі 5 днів коштуватиме від 100 до 150 грн. (не враховуючи дорогу).

Анкету для участі у таборі ти можеш знайти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Dk6HI-_ZhWhoEmt58ghY3nKU6wPc-aHNmNnJVX7RV9c/viewform

Детальна інформація на оф. сторінці заходу: https://vk.com/be_freeee_7

Залишити відповідь