Знай права та використовуй свої можливості

Share

Izobrazhenie_009У четвер, 15.05.2014 року в Рівненському Інституті Київського Університету Права НАН України, відбувся семінар на тему «Паспортні питання». На семінарі було прочитано лекцію та відбулася зустріч з фахівцями певної галузі. Також було проведено обговорення з актуальних питань тематики зустрічі. На семінар були запрошені представники державних служб  (Управління державної міграційної служби у Рівненській області та відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Рівненського міського правління юстиції) та усі бажаючі прослухати семінар.

Організатором проекту виступає Рівненська міська молодіжна громадська організація  «Фундація Регіональних Ініціатив». Партнерами заходу є МГО «Молодь – ДІЄ», Волинський ресурсний центр, РІ КУП НАН України, ГО «Студенська кординаційна рада»

Основним завданням проекту є поширення інформації про права та можливості серед молоді. Ціль проекту: поширення знань з правової освіти та можливості їх використання, поширення інформації про діяльність РММГО «ФРІ». Молодь має не тільки знати свої права, а й вміло їх використовувати.

Залишити відповідь