Про тренінг з арт-терапії у Харкові

Share

Валерія Харченко, ФРІ-ХарківСлово від організатора:

Харків в очікуванні весни та справжнього тепла. І Всеукраїнська молодіжна організація «ФРІ» вирішила подарувати внутрішній спокій та гармонію після зимової депресії.

4 квітня в Арт-домі «Синдром Стендаля», який люб’язно надав нам своє приміщення, відбувся тренінг з Арт-терапії з Ольгою Шигимагою. На ньому учасникам було запропоновано з допомогою фарб зобразити мазком певного кольору різноманітні емоції: радість, злість, печаль, страх, цікавість, кохання тощо. А потім цими ж кольорами розфарбувати схематичного «чоловічка», умовно поділеного на окремі зони. Кожна з них має своє символічне значення: мислення, емоції на момент проведення тренінгу, рівень задоволення від життя. Також учасники мали змогу намалювати портрет-абстракцію іншої людини (важливою умовою було, щоб вона обов’язково незнайомою), яка була присутньою на тренінгу.

Отже, творчість допомогла усім присутнім краще пізнати своє внутрішнє «я», зробити перший крок до розуміння себе як особистості у навколишньому світі. Щиро дякуємо тренеру Ользі Шигимазі за професіоналізм та дружню, невимушену атмосферу на занятті з Арт-терапії.

Валерія Харченко, ФРІ-Харків.

Залишити відповідь