Міжнародний марафон у Харкові підтримали ФРІшники

Share

FbIn3FEIJBs«12 квітня у Харкові було по-осінньому прохолодно, проте це не завадило мені відвідати топ-подію міста – «МТС Харківський Міжнародний марафон». Захід такого масштабу у Харкові провели вперше і, що вражає, на значному рівні. Марафон навіть увійшов до Книги рекордів України, як наймасштабніше спортивне змагання (кількість зареєстрованих учасників – близько 70 тис.).

Стартувати на наймасовішій дистанції (3 км., кількість учасників – приблизно 8 тис.) було неймовірно. Море оплесків та крики підтримки від вболівальників не давали змоги зупинися й відпочити, навпаки – змушували бігти ще швидше. Велика подяка тим, хто змерз у той день, віддано вболіваючи за учасників.

wzF9OaU8wvgДо речі, серед спортсменів були не тільки харків’яни, а й гості міста: хтось приїхав із Донецька, хтось із Хмельницького, був чоловік із Криму. Тож марафон став яскравим прикладом того, як під час спортивного заходу єднається уся країна, сповнена духом спорту та виключно позитивним настроєм.

Xg5nihtHyeAПриємно було також побачити знайомі обличчя наших ФРІшників. Ми – активні люди, причому у всьому, навіть у спорті. Підтримати таку подію своєю участю – велика честь».

Голова медіа-служби
Харківської ФРІ, Альона Нагаєвщук.

Залишити відповідь