«Ковток» від Рівненської ФРІ

Share

На початку грудня 2013 року Рівненська ФРІ розпочала серію освітньо-культурних вечірок «Ковток».

«Ковток» – це проект, який ставить собі за ціль поширення європейських цінностей,  прогресивних ідей, знайомство з світовою культурою.

На першому заході «Ковток стилю», ми звернулися до теми стилю та іміджу, а саме, як його формувати. Виступила модельєр Наталія Свентах, яка розповіла про те, звідки беруть початок тенденції моди та про цікаву роботу дизайнера одягу. Стилістка Діна Присяжна розповіла, як сформувати свій унікальний стиль. А запрошений фотограф поділився основами фотомистецтва та показав, як вдало позувати перед об’єктивом. Вечір завершився виступом місцевого рок-гурту.

1

На другій зустрічі, «Ковток просвітлення», відвідувачі заходу:

32

– переглянули фільм про Китай;

познайомилися з особливостями життя у Тайланді від мандрівників Романа Пархомця та Оксани Ковальчук;

– відвідали майстер-клас від  інструктора Ірени Слут з організації правильного дихання за стародавньою китайською методикою «Цигун»;

– взяли участь у  благодійному аукціоні на підтримку дітей інвалідів з дитинства «Передзвін», під час якого продавали різноманітні східні речі;

–відвідали акустичний виступ рівненського гурту «Після 9-­ти».

Наступний захід, що відбувся наприкінці березня, був присвячений США «Ковток Свободи», де для тих, хто давно мріє поїхати в Америку, Аліна Ковальчук – учасниця програми Work and travel, розповіла як взяти участь у програмі та поділилась власними враженнями від перебування у США. Потім учасників очікував експрес-тренінг з лідерства та презентація на тему «Як створити бізнес без стартового капіталу і знайомств в сучасних умовах і “не прогоріти”».  І останнім найочікуванішим дійством вечірки був виступ рівненського гурту Goodbye Earth. Учасники відчули, що таке справжній рок. Музиканти вразили майстерністю гри та чудовим звуком. Основною родзинкою гурту є те, що у них немає вокаліста, вони грають музику без слів.

4

На кожному заході окрім, лекцій та тренінгів,  проводяться настільні ігри (го, редзю, лігретто), навчальні дебати на  актуальні теми сьогодення,  вікторини «Питання-відповідь».

Наступний захід «Ковток шалених пригод» планується на 18 травня 2014 року, де досвідчені мандрівники світом поділяться своїми враженнями з відвідувачами.

 

Залишити відповідь