ФРІшники були затримані “для дачі показань” у райвідділку Донецьку.

Share

[Апдейт від 23:19 13 лютого 2014 р.] Щойно дзвонили Роману Хузяхметову та Володимиру Фомічову, їх усих відпустили. Дякуємо усім, хто дзвонив у райвідділок і питав про хлопців.

Годину тому 15 активістів затримали “для дачі показань” у Донецьку на зустрічі з Олександром Солонтаєм, у т.ч. ФРІшників Романа Хузяхметова, Олександра Безніса та Володимира Фомічова, тримали у Ворошилівському райвідділку міліції (Донецьк, вул. Любавина, 4).
Телефон райвідділку (062) 338-37-59 (через деякий час чергові почали нервувати і відповідати, що “я їх особисто не тримаю” і “їх ніхто не б’є”.).

Короткий відеозапис нападу (поганої якості) можна побачити на сайті Української правди: http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/13/7013809/

Від Романа Хузяхметова: “Сидим в Ворошиловском РОДГУ.
по 63 КУ от дачи показаний отказались. Всего задержали 15 человек. Пока со статусом свидетеля.
На презентации Сила людей напали все те же горловские бандюки.

Впервые почувствовал на себе перцовку… страшная сила”.

Від Олександра Солонтая: “Наразі схоже, що мене вирішили не затримувати вже прямо у відділку. Нема замовлення. Але звідси я нікуди не піду, поки мені не пояснять, куди та навіщо міліція повезла Nikolay Grechuha, Alex Beznis та Віталія Сізова, журналіста з команди Oleksiy Matsuka (вони всередині).
Взагалі дивна ситуація, в самому фіналі міліція не дала мене побити тітушкам, тим не менше, половину учасників примусово привезли в міліцію, але оформляти всіх не стали!”

Нагадаємо також, що певний час тому Романа Хузяхметова невідомі на Донецькому майдані вже обливали речовиною, подібною до води, від якої у хлопця на руках почалася екзема. Тепер – перцовка.

Залишити відповідь