Революційні орієнтири для молодіжної організації

Share

Керівним органам ФРІ,

керівним органам місцевих організацій ФРІ,

членам ФРІ

Сьогоднішня політична криза в Україні – дуже особиста справа для нас. Адже через винуватців цієї кризи за свою позицію було побито п’ять членів і один колишній член-випусник нашої молодіжної організації, а проти ще двох випускників нашої організації відкрито кримінальні провадження.

Але оскільки ця справа не тільки особиста, але й громадська, ми закликаємо всіх вас якомога швидше визначитись з позицією і почати, нарешті, діяти.

Навіщо це потрібно?

По-перше, ФРІ – всеукраїнська громадська організація і кому, як не нам, впливати на ситуацію в Україні.

По-друге, нам жити в цій країні. Якщо ми будемо відсиджуватись і відмовчуватись, то це теж вплине на майбутнє нашої країни. Але такому майбутньому ми не зрадіємо.

Можливо, визначитися вам допоможе наша позиція.

  1. Звільнити невинних. Треба добитися, щоб звільнили всіх учасників мирних протестів, яких зараз, знехтувавши всіма національними та міжнародними законодавствами, як військовополонених тримають за ґратами. Треба добитись і закриття кримінальних проваджень проти всіх учасників мирних протестів. Не повинно бути репресій за політичними мотивами! Влада не має права навіть говорити про закон і порядок у той час, як сама цей закон порушує!

  2. Посадити винних. Треба добитися тюремних ув’язнень для всіх виконавців і організаторів побиття та інших політичних репресій мирних протестувальників. Якщо організаторами були високопосадові особи держави – необхідно добитися тюремних ув’язнень і для них!

  3. Змістити винних політиків та держслужбовців. Треба змістити з посад усіх виконавців та організаторів побиття та інших політичних репресій мирних протестувальників, а також всіх відповідальних за пограбування та експлуатацію народу України. Позитивні реформи в країні з цими політиками та держслужбовцями просто неможливі – тому давайте допоможемо їм піти на звалище історії!

  4. Змінити систему. Ми не хочемо тільки банальної зміни облич в політикумі! Ми не хочемо вірити в «доброго царя»! Треба забрати ті драконівські повноваження влади, котрі призвели і стали причиною сьогоднішньої політичної кризи. Треба змінити Конституцію і ряд законів, реформувати міліцію, суди та прокуратуру. Треба створити країну без корупції, де своєчасно і в достатньому обсязі будуть виплачувати зарплати, пенсії, стипендії та соціальні виплати, де в робітників буде робота з гідною зарплатнею, у молоді – житло і доступна освіта, а у літніх людей – спокійна старість в достатку.

Наголошуємо, що викладене вище, –  суто наша позиція, те, у що ми віримо, чому робимо якісь кроки. Ми впевнені, що такої ж думки притримується не тільки більшість членів ФРІ, а й більшість українців. Звичайно, конкретні дії щодо реалізації написаного – окрема тема, якою варто зайнятися кожному, аби мати 100 % впевненість  у тому, що задумане буде втілене в життя.

Ці вимоги, в першу чергу, – те, що ми можемо досягнути своїми діями. Це звернення не до влади, яка не хоче цього чути, а до вас – тому що нам разом усього цього добиватися. Майдани по всій Україні продемонстрували силу громадських об’єднань і потенціал розвитку громадянського суспільства, адже влада має належати народу.

Це не міліція – це охоронна фірма влади, це не суди і прокуратура – це інквізиція, це не влада – це бандити в краватках. Геть їх всіх! І запрошуємо стати членом робочої групи по внесенню змін до законодавства України.

 

Первинний осередок ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» «Революційний»

Залишити відповідь