БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Справу завершено!

Share


Благодійний аукціон, а також бал-маскарад до Дня Святого Миколая успішно завершився. Організатори сподіваються, що цей захід приніс хоча б часточку щастя вихователям дитбудинків. А для самого свята було зроблено немало. Пропоную, розглянути усе по порядку.

Благодійний аукціон до Дня Святого Миколая стартував 1 листопада на сторінці соціальної мережі «Вконтакті» vk.com/blagodijnij_aukcion_kh і з перших же днів набрав популярність серед харків’ян. Ця акція має на меті допомогу дітям-сиротам до Дня Св. Миколая. Основна ціль – збір грошових коштів, що проводиться за форматом аукціону, тобто одні учасники («лоти») розміщують свої фото у відповідних альбомах групи («Дівчата» і «Хлопці»). Між іншими учасниками проводиться аукціон за право зустрічі з певим «лотом». Мінімальна ставка – 10 грн. Серед учасників траплялися й люди, котрі не жаліли навіть 300 грн. за одну зустріч із цікавою для них людиною. Основна і єдина мета акції – благодійність. Кількість учасників аукціону – близько 400 осіб.

Аукціон тривав до 15 грудня і за цей час було зібрано 16 000 грн. Кошти витратили на вихованців таких дитячих будинків, як Комаровський дитбудинок та Дитяче Містечко «Отрадное». Зокрема, організатори придбали для дітей речі першої необхідності, а також зробили багато інших приємних подарунків:

засоби особистої гігієни;
канцелярські речі;
пилосос;
обігрівач;
wi-fi роутер;
матеріали та засоби для ремонту;
постільну білизну;
новорічну ялинку (3 метри) та прикраси;
іграшки тощо.

Окрім цього, 15 грудня у «Книгарні Є» відбувся Благодійний концерт у рамках Аукціону.
Мета арт-вечора – зібрати кошти, речі, іграшки для дітей, позбавлених батьківської турботи до Дня Святого Миколая. У концерті взяли участь харківські митці: музиканти і поети. Також присутні могли спостерігати за невеличкою театралізованою виставою і подивитися декілька українських короткометражок.

По закінченню Благодійного аукціону зі збору грошей у дитбудинок «Отрадное» сімейного типу та Комаровський дитбудинок, надання їм фінансової допомоги і проведення дитячого новорічного свята, організатори вирішили не зупинятися, влаштувавши Благодійний бал. Він являє собою певну вдячність учасникам Аукціону за їхні внески.

Тематикою балу було обрано Новорічний маскарад. Усі насолоджувалися грою групи «Достоєвський ФМ», веселими танцями, конкурсами. Також присутніх пригощали солодощами та безкоштовною кавою від спонсору балу мережі кав’ярень «My COFFE». На заході були присутні близько 120 осіб. Люди мали можливість познайомитися і побачитися з іншими учасниками Благодійного аукціону, а також переконатися в тому, що вони стали частиною величезної допомоги дітям-сиротам.
Вечір тривав більше чотирьох запланованих годин у теплій, дружній атмосфері і отримав дуже схвальні відгуки від гостей (далі надано коментарі зі сторінки заходу «Вконтакті» vk.com/blagodijnij_aukcion_kh):

Яньчик Заволока
Дякую всім! Все було дійсно круто! Всі молодці, дякую тих, хто цим займався, хто вклав у цей проект не тільки працю, але і свою душу!!! І дякую всім, хто приймав участь у аукціоні і зміг знайти час і прийти на бал, без вас цього свята не було б!!!!

Дмитрий Щербина
Благодарю всех учасников, а особенно организаторов, за чудесный вечер! всё было просто шикарно! а особенно понравился феерверк!))спасибо всем огромное!)))

Алина Суворова
Ребят, все прошло на высоте! Вы просто умнички! Спасибо вам за эту сказку, нам ооооочень понравилось! То, что вы делаете – это хорошо!

Елена Федосеева
Вечер был чудесный! Организаторы потрудились на славу!) Всем большое спасибо за атмосферу и прекрасную копанию :)

Організатори аукціону вдячні партерам: мережі кав’ярень «My COFFE», благодійній організації «Червоний Хрест», «UpSale» та НТУ «ХПІ» за наданий зал і ВСІМ УЧАСНИКАМ!

Команда ФРІ-Харків сподівається, що наступного року захід стане ще масштабнішим і яскравішим від позитивних дитячих емоцій. Все-таки благодійність об’єднує.

2 thoughts on “БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Справу завершено!

  1. Я з Черкасс, мені потрібна допомога, благодійний аукціон це дуже гарно, но в мене ??? Кому допомогаєте??? Мені допомогає Київський фонд пані Олени Балашової “Інше життя”, усім моїм дітям до свята Святого Ніколая вони здіснили мрії, та ще й солодкі подарунки кожному! Це з Київа допомога, не з рідного для мене місця…

Залишити відповідь