У Харкові написали «Послання пам’яті» до нащадків, які вшановуватимуть соті роковини Голодомору в Україні

Share

У четвер, 21 листопада,  біля пам’ятника Тарасу Шевченку Харківська ФРІ провела акцію «Послання пам’яті», яка стала складовою загальнонаціонального вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 років. Було розвернуте полотно, на якому всі охочі залишали своє послання до людей, що через двадцять років вшановуватимуть соті роковини трагедії Голодомору .

Аналогічні акції уже відбулися в інших містах України, зокрема Києві, Львові, Черкасах, Луцьку, Івано-Франківську, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Рівному, Чернівцях, Прилуках, Херсоні та Сумах. Усі полотна буде передано в столицю, де їх символічно об’єднають

23 листопада в Українському Домі. В День пам’яті жертв Голодомору, цей банер, що складатиметься з багатьох частин і матиме довжину понад 20 метрів, можна буде побачити під час жалобних заходів на пагорбі біля Національного музею «Меморіал пам’яті жертв Голодоморів в Україні».

Акція відбудеться в рамках кампанії, організованої Громадським комітетом пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 років в Україні.

Залишити відповідь