Просто Be Connected

Share
St. Georgiy monument at the Svoboda square in Tbilisi

 

Ну шо, пітони?
Засиділися? Залежалися? Загіподинамилися?
Залипли в монітори і мобільні додатки?
Ну-ну.

 

 

 

Євгенія Гордієнко. м. Київ. Україна. ФРІ
Моїм першим міжнародним обміном став проект «Connected», що проходив у грузинському містечку Телаві. У проекті приймало участь 52 представники з Португалії, Данії, Фінляндії, Вірменії, Азербайжану, Грузії та України.
Представляти рідну країну було надзвичайно приємно, адже багаті традиції та глибока культура дає можливість у повному обсязі показати красу та велич України, а саме – українські народні танці, пісні, власноруч створений укр.стрій з елементами власного регіону(Киів, Львів, Харків). Також, було цікаво дізнатися культурні особливості інших країн, відкрити для себе нові історичні факти, навчитися деяким елементам танців різних народів. Саме такі проекти і розширюють кругозір, дають змогу проаналізувати ситуацію зсередини, а не за прочитаною чи почутою інформацією.
Упродовж тижня можна було відчути справжню творчу атмосферу, адже завданням проекту був виступ у грузинських школах із поставленими на проекті сучасними танцями, оригінальними піснями та візуальним мистецтвом. Кожен мав змогу обрати більш привабливий для себе воркшоп, відкривши для себе нову сферу діяльності, таким чином розкривши свій ще один, можливий, потенціал.

 

Created with flickr slideshow.
Ярина Заяць, м. Львів. НСОУ «ПЛАСТ»

5 чарівних львівських пластунок та двоє членів організації ФРІ із Києва та Харкова у часі з 12 по 19 жовтня,завдяки міжнародному проекту “Youth in Action”,відвідали країну сонця,добрих людей та мальовничих гір-Грузію.У проекті брали участь такі європейські країни:Азербайджан,Вірменія,Португалія,Данія,Фінляндія,Грузія та Україна. Міжнародний обмін,знайомства із новими людьми,культурами та традиціями,комунікаційні можливості,лінгвістичний розвиток,та робота у 3 активітетах(музика,танці,візуальне мистецтво)-основне завдання проекту.Під час нашого перебування в Грузії,ми пізнали місцевість та культуру Телаві-місця проведення обміну.Це місто насичене теплом грузинських сердець,пахощами чаю та спецій,традиційних страв,які можуть закохати тебе у колоритну грузинську кухню із першої виделки! Думаю,кожен із нас ще довго буде жити спогадами подорожі та плекати надію на повернення у неповторну Грузію!;)

 

 

Іринка Буртик м. Львів. НСОУ «ПЛАСТ»

Завдяки програмі ” Молодь в дії” 5 пластунок зі Львова та двоє членів ФРІ з Києва та Харкова мали змогу взяти участь у міжнародному обміні ” Сonnected”, що відбувався з 12 по 19 жовтня у м. Телаві, Грузія. Більше п’ятидесяти учасників з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Данії, Португалії, Фінляндії та України вдоскноналювали свої вміння у трьох різних напрямках – танцях, співах та візуальному мистецтві. Напрацювання були представлені у декількох грузинських школах. У рамках нашого проекту ми також мали змогу відвідати багато вражаючих історичних пам’яток, насолодитись неймовірними краєвидами, що нас оточували, а також представити свою країну, та ознайомитись зі звичаями інших-країн учасниць на інтернаціональному вечорі.

За такий водночас і короткий, і довгий час усі встигли добре познайомитись і подружитись, тому коли наблизилась мить прощання, важко було стримати свої емоції. Та все ж ми впевнені, що зустрінемось ще не раз, адже це залежить лише від наших зусиль, а ми всі прикладатимемо їх максимум/

 

пам’ятайте 3 міжнародні істини:

не жидуліруйте! (то є жарт, котрий каже – проявляйте активності)

оформлюйте закордонні паспорти!

подавайтеся  на міжнародні події ФРІ!

 

Ваш yrkovski

 

Залишити відповідь