Кіноклуб у Миколаєві. Місяць іспанського кінематографу

Share

Іноді трапляється, що після останніх кадрів фільму хочеться з ким-небудь поділиться новими враженнями, висловити свою думку про побачене. І хочеться обов’язково комусь про це розповісти.

Але, у кращому випадку, є час для таких розмов з друзями поки йдеш з кінотеатру до дому. А іноді і зовсім нікого поруч немає. І залишається після фільму почуття недомовленості.

Карл Густав Юнг сказав якось про кіно: «Кіно дає можливість без усякої небезпеки випробувати захват, пристрасті і бажання, які в звичайному житті обов’язково придушуються». Саме тому  Кіноклуб «ФРІ Дом» в Миколаєві   відновив свою роботу 6 жовтня 2013 року. Всім охочим надається  можливість висловити всі свої кіно емоції після перегляду фільмів.

Зустрічі кіноклубу присвячені різним країнам Європи. Жовтень був присвячений іспанському кінематографу. Любителям кіно було запропоновано подивитись шедеври іспанського кінематографу такі як «Лабиринт Фавна», «Неспокійна Анна», анімаційний фільм «Зморшки». А також глядачі насолоджувались переглядом іспанських короткометражок, деякі з яких навіть були іспанською мовою (з російськими субтитрами).

Для гостей зустрічей  забезпечувалась  доброзичлива і гостинна атмосфера, цікавий репертуар фільмів та щире спілкування.

В цьому місяці поринаємо в українське кіно. Давай з нами ;)

 

Клюєва Наталя, член ФРІ

Залишити відповідь