Практика спонтанного лідерства

Share

Первинний осередок ФРІ Рівне стартує новий проект – він дасть потужний поштовх до розвитку тим, хто бачить себе лідером.

Кожнен зможе спробувати себе як лідер у “захищених умовах”,  не ризикуючи репутацією у разі невдачі.  Виконуючи ігрові вправи і отримуючи зворотній зв’язок у групі та від психолога, учасники зможуть усвідомити себе як лідери. Також кожен учасник побачить сфери, у яких потрібно розвиватись – для прикладу, бути більш активними, більше слухати інших чи-то розвивати мовні здібності.

Спостерігачі, що вестимуть записи за спеціальною технологією, дадуть максимально об’єктивну оцінку впливу лідера на дану групу, виражену в числах. Це дасть можливість відслідкувати прогрес.

Насичена програма, провокації та конкуренція між лідерами – ось що чекає учасників, і, максимально включившись в рефлексію, кожен зможе покращити лідерські здібності та зрозуміти над чим працювати далі.

Команда

Анна Нижник – психолог, ведуча вправ

Ярослав Воля – координатор

Інна Самкова – реклама, спостерігач за групою

 

Зустріч:

22 жовтня о 18:00, http://vk.com/leadership1

 

One thought on “Практика спонтанного лідерства

  1. Каждый хоть раз в своей жизни совершал покупки в интернете, ведь нет ничего проще и выгодней. Чтобы выбрать подходящее изделие достаточно пролистать ассортимент, для чего необходимо расположиться за монитором своего компьютера или телефона. Для большего удобства можно воспользоваться поиском на сайте, за счет чего сразу отобразиться искомая модель. Кроме того, можно использовать всевозможные фильтры – по изготовителям, ценам, характеристикам и иным критериям. Все товары строго сортируются по категориям. Чтобы не тратить свое время откройте сайт и выберите продукцию на нем. Изучать товарные позиции очень легко и удобно за счет расширенного функционала современных сайтов.
    http://www.moyo.ua/

Залишити відповідь