You(th) can! та чудове Батумі

Share

Враження Світлани Охович від занурення у міжнародну діяльність

Молодіжний обмін у Грузії 19-30 серпня з висновками і обробленими фотографіями вже осів у мене в голові. Та поділися враженнями мене зобов’язує обіцянка голові міжнародної служби Лесі Бакун й, та сама, фрі -гідність.

 

10 днів у Грузії на море з грузинами, хачапурі, водою борожомі, пєрсіками та молоддю з Європи та Россії… Крутість цього обміну важко описати словами. Спробу описати це вживу можна подивитись тут (відео).

Отож, молодіжний exchange «You(th) can» був спрямований на боротьбу з безробіттям серед молоді через підняття рівня грамотності молодої людини у основних «доробочих» скіллах – комунікативні навички, робота в команді, переговори, написання резюме і таке інше.

Програма  цього обміну як і сам проект писались інтернаціональною командою. Саме ці шестеро партнерів з різних країн потім і привозили своїх активістів у Грузію. Україну представляли дві організації – ФРІ та Enya (Львів).

Кожна команда (Хорватія, Словенія, Росія, Литва,Грузія, Україна) готувала свої тренінги згідно прописаного в онлайні проекту. Наша Леся Бакун була головною батарейкою написання цього проекту. Та табір в Уельсі був у ті ж дати, Леся полетіла в Лондон і далі. А команда в лиці мене і Кості Койро з Харкова мала якось замінити її.

Молодіжні обміни готують і організовують командою. Тобто з кожної країни ті, хто писав проект чи такі як я, приїжджають і гуртом хазяйнують над іншими учасниками. За кращими традиціями, програму попередньо затверджену та обговорену перекроїли п’ять разів. Але врешті решт, кожний вичитав своє. Частина від ФРІ була найважливіша – написання CV та проходження співбесід. Пройшло все супер! Без презенташки у prezi.com та енерджайзеру fanky chiken не обійшлося :)

 

 

 

 

З щирими побажаннями

НЕ ВТИКАТИ, БЛІН,

Світлана Охович,

Костя Койро

Підписуйся на паблік міжнародних можливостей ФРІ! (доступно НЕ тільки для ФРІшників)

 

Залишити відповідь