Тренінг по автостопу у Рівному

Share

Навчання розпочнеться 29-го вересня, і триватиме загалом тиждень. За цей час учасники дізнаються всю необхідну теорію автостопу та вирушать у подорож, скориставшись каучсёрфінгом.

Спочатку відбудеться коротка лекція-інструктаж, де учасники дізнаються про особливості подорожей автостопом, про використання каучсёрфінгу та поборють свої страхи.  Також вони визначаться з містом, у яке поїдуть, та сформують команди хлопчик-дівчинка :)

Протягом тижня вони знайдуть житло у вибраному місті, а на наступних вихідних та після ще однго інструктажу підуть дружньо на трасу. Стопити.

http://vk.com/hitchhikingevent

Цей проект у допоможе у майбутньому забезпечити комунікацію між осередками. Якщо учасники осередків знайомляться між собою та влаштовують проекти спільними силами, тільки тоді ми зможемо відчувати що наша організація є всеукраїнською. Чим частіше ми комунікуємо, тим більше маємо спільних цінностей, і тим сильнішими ми є.

Тому, якщо ви маєте ідею проекту, який можна реалізувати разом, спільними силами двох осередків – звертайтесь, тепер ми станемо більш мобільними :)

Проект сплановано первинним осередком ФРІ Рівне, координатор George Barton.

Залишити відповідь