Громадськість слідкує за справою Ігоря Індила

Share

18 липня відбулося чергове засідання по справі вбитого студента в Шевченківську райвідділку міліції – Ігоря Індила. “Сам впав” Сам вдарився” Сам вбився!” – такою була аргументація на початку розслідування справи, яка триває вже 3 роки.

Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського РОВД. Пізніше справу передали для розслідування в прокуратуру Києва. Там заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості і перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів. В 2012 року Деснянський районний суд столиці засудив дільничного Сергія Приходька до 5 років позбавлення волі з відтермінуванням відбування покарання на два роки.

Рішення про умовне засудження колишнього співробітника міліції оскаржив адвокат батьків Індила. Апеляційний суд Києва відправив справу на додаткове розслідування до Деснянської райпрокуратури столиці за обвинуваченням двох співробітників міліції у причетності до смерті студента.

У Києві Деснянський районний суд передав справу про загибель студента Ігоря Індила в столичний відділок міліції на додаткове розслідування.

Студентство та громадськість слідкують за розглядом справи та вважають неприйнятним піар політичних організацій та партій в цій справі.

Залишити відповідь