FRI-D Rivne. А ти вже робив Shish Kebab Meeting у своєму місті?

Share

З Лютого 2013 року в Рівному, в невеличкій кав’ярні, схожій на Криївку щотижня проводиться англійський клуб. Часто заходять гості з інших країн та студенти, що повернулися зі стажувань – розказують про свої пригоди. А недавно навіть був сюжет на телебаченні про наш FRI-D клуб.

Так от, ми вирішили, що зараз літо, і сидіти у підвалі в кав’ярні в таку погоду якось не комільфо. Тож зібрались їхати на шашлики, чи-то Shish Kebab Meeting, як це буде англійською.


Зустрілись, і почали вирішувати, куди ж все-таки їхати. Виявилось, що ні в кого не було з собою шомпорів – то зайшли в найближчий супермаркет, взяли маринованого м’яса, шомпорів, та ще й ножа (бо ніхто з собою не взяв) – і пішли за місто. У нас недалеко від Рівного є чудове місце, там тече невелика річка, багато горбів та дерев, які ми звісно використали для того, щоб розпалити багаття :)




 

 

Поки готувались шашлики, ми зіграли в twister, уно. А далі просто спілувались англійською. Друзі з інших міст – будете в Рівному – завітайте на англійський клуб!

 

Приєднуйся до нас у vkontakte:

http://vk.com/fridrivne

 

 

2 thoughts on “FRI-D Rivne. А ти вже робив Shish Kebab Meeting у своєму місті?

  1. так і є. тільки виключно англійскою :)

Залишити відповідь