В Сімферополі відбулась друга “Базова ФРІ школа”

Share

25 травня в місті Сімферополь відбулася довгоочікувана Базова ФРІ школа, де молоді активісти мали можливість отримати нові знання про громадську діяльність.

“Базова ФРІ школа” – це комплекс тренінгів, майстер-класів та інтерактивних лекцій від провідних громадських діячів, який піднімає настрій молоді до дій та позитивних змін навколо себе зараз та у майбутньому.

Мета школи показати молоді альтернативу у вигляді громадської діяльності, познайомити з прикладами, давши базові інструменти та знання для діяльності.

В рамках одноденної школи молодь дізналася більше про громадську діяльність, лідерство, командну роботу, проектний менеджмент, фандрайзінг та діяльність ФРІ у місті Сімферополь. 

Для них читали лекції та проводили практичні тренінги досвідчені члени організації Антон Делікатний, Дмитро Дядик, Безрук Тетяна та практичний психолог  Марія Подопригора член БО «Процвітаючий Крим».

Незважаючи на шалену затримку потяга з тренерами та вимушену зміну програми школи, учасники відмітили високій рівень організації заходу  та отримали шалену мотивацію до подальшої діяльності. Подія відбулася в ЧВНЗ «Кримський інститут економіки та господарського права».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маємо надію на подальшу співпрацю с учасниками школи, реалізацію спільних проектів, готуємось до літніх таборів та майбутніх освітніх заходів.

 Більше фото за посиланням

Освітня служба СММГО ВМГО «ФРІ»

Залишити відповідь