У Рівному «Вуличний університет» приймав лекторів-мандрівників

Share

Лекторами  на четвертій зустрічі були:  Ілля Канкров – фотограф, музикант, мандрівник, альпініст. Він розповів учням  про поділ туризму,  а також ділився знаннями  про вело туризм в Україні, а саме про те, як необхідно поводитися в горах і т.д.

Про те, як дешево поїхати за кордон, як спланувати свою подорож  та як провести її на найвищому рівні за мінімальну суму коштів розповідав Максим Кідрук. Максим-український письменник, мандрівник, за освітою інженер-енергетик. Побував у 29 країнах, серед яких такі  як: Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші. Він є автором 11 книг на різну тематику – від технічних до художніх. Тому, учні мали змогу не лише поспілкуватися з ним про подорожі, а й поцікавитися його творчістю. Так, Максим розповідав про сюжет  нової книги, презентація якої ще не відбулася.

Обидва лектори були вдячні організаторам за запрошення, за цікаву й допитливу публіку, якої зібралося чимало.

CT_r1G6dJNo.jpg

«Я задоволений результатом. Приємно, що з кожним разом на таку  зустріч приходить все більше молоді. Тоді розумієш, що всі зусилля докладені не даремно. Що є у Рівному активна молодь, яка вміє корисно та весело проводити час, спілкуватися з людьми, які чогось досягнули, і відкривати для себе щось нове. –розповідає голова МГО «Молодь-ДІЄ» Віталій Примак.

pSGE63BLeDM.jpg

Більше фото із проекту можна побачити на сайті ВУ – http://univer.md.rv.ua/

 

Залишити відповідь