Мистецтво на сніданок від Київської ФРІ

Share

Всі ми були на концертах, виставках чи фестивалях. Але чи задумувались, який шлях до глядача проходить мистецтво від моменту створення? В квітні Київська ФРІ допомагала з цим розібратись, завдяки Арт-сніданку.

Арт-сніданок – це ранкові зустрічі з представниками мистецької сфери в Україні. Це неформальне навчання у фахівців своєї справи, знайомство з сучасним мистецтвом та особливостями організації культурних подій. Адже всім відомо, як створюється мистецтво. А от процес підготовки та представлення його публіці залишається за кадром.

4 рази за місяць, щонеділі, ми збирались на Андріївському узвозі, щоб говорити про мистецтво з позиції організатора. Як врахувати все: задовольнити інтереси митця, журналіста і глядача? Як зацікавити своїм проектом молодь? Як пробитись молодим і невідомим? Як знайти на все це гроші? Відповіді на ці питання ми шукали разом.

Гостями Київської ФРІ були: Лілія Шутяк (Міжнародна літературна формація Meridian Czernowitz), Таміла Ташева (мистецька агенція «Наш формат»), Леонора Янко (арт-галерея «Я.Гретера»), Юлія Вустілка (журнал «Українська культура»). З ними за ранковою кавою ми говорили про літературні фестивалі, українську музику, сучасне мистецтво та видання про культуру. Завдяки спікерам учасники проекту змогли розібратись, як організувати власну подію та зробити її успішною. Жваві обговорення відбувались після кожної зустрічі.

Молодь прагне до культурного життя, що й довів Арт-сніданок. А якщо бракує події, яка була б цікава саме вам – організуйте її самі! :)

Придумали і організували: Столичний осередок КМО ФРІ та осередок ФРІк.
Приймали: Druzi café.
Розробили логотип: дизайн-студія DeZайці.

Відеозаписи зустрічей можна переглянути на YouTube.

Залишити відповідь