Текстові страви: тренінг для початківців

Share

..Так так так, а 25 квітня у нас в Харкові відбувся тренінг з копірайтингу –  як писати СМАЧНІ ТЕКСТИ?

Тренером була рудоволоса Світлана Охович – голова медіа-служби Всеукраїнської молодіжної організації ФРІ.

Рецепт від Світлани захотіло отримати близько 130 людей з Харкова, Києва, Кривого Рога та Полтави. Але ж тренінг – це не лекція в задушливій аудиторії університету, тренінг – це теорія + практика. Для ефективного навчання було відібрано всього 20 хлопців та дівчат.

Під час теоретичної частини було розглянуто базові поняття написання смачного тексту. Все це відбувалося в вигляді цікавої презентації та живого діалогу з учасниками. Тепер з рецептом в голові (а в особливо хороших студентів ще й в конспекті) можна перейти до практики.

Ну і в чому ж полягало практичне завдання? Всі отримали по два тексти – анонси, піар-тексти та ін. Задача полягала в тому, що б знайти мінуси та плюси в цьому тексті. Головною цікавинкою стало те, що ці тексти взяті із справжніх діючих ресурсів. Але для наших талановитих учасників це вже не проблема. Всі швидко оцінили ту писанину. Далі тривало цікаве обговорення. Хтось погоджувався, а хтось і ні. В кожного свій смак та погляди на текстову кухню.

Наприкінці ми, як справжні кухарі, приготували власну текстову страву. Це було оголошення про пошуки друга. Приготували, накрили на стіл, та спробували всі оголошення. Цікаво, а хтось знайшов друга?

От такі у нас пироги.

 Олександр Щербина
Харківська ФРІ

Залишити відповідь