Підсумок акції “Зробимо Україну Чистою”. Рівненщина 2013

Share

20 квітня до екологічної ініціативи “Зробимо Україну Чистою” на Рівненщині приєдналось  більше трьох тисяч волонтерів, які зібрали більше 3 000 мішків сміття.

Меморіал Слави. Рівне

В Рівному акція розпочалась 19 квітня. Працівники Обленерго приєднались до всеукраїнського прибирання у складі близько 200 волонтерів.

20 квітня у Рівному було прибрано ще чотири засмічені території: Меморіал Слави, Гідропарк, ПДМ та Парк ім Т. Г. Шевченка. Цього ж дня акцію підтримали в декількох районних центрах нашої області: Костополі, Острозі, Дубно, Здолбунові та Володимирці.

ього року до акції в області долучилось більше десятка населених пунктів сільського типу, зокрема: с. Зоря, смт. Мізоч, смт. Квасилів та багато сіл у Володимирецькому районі.

На відміну від попереднього року на Рівненщині, кількість волонтерів залучених до акції стала більшою в декілька разів.

Інфографіка

«По Рівненській області Ми планували вивести 2 000 волонтерів. В результаті на прибирання вийшло  2875 волонтерів. І ці цифри показують про зростання зацікавлених зробити нашу країну чистішою. В останні дні перед акцією ми відчули зацікавленість громади, те що нам не вистачало рукавичок та пакетів для волонтерів означало що рекордна кількість людей вийде на прибирання 20 квітня»,  — говорить координатор акції в Рівненській області Віталій ПРИМАК.

Мета всеукраїнської акції Зробимо Україну Чистою – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це.

«Цього року нам вдалось заручитись підтримкою акції у більше ніж трьохсот населених пунктах. Також Ми перевершили наші сподівання щодо кількості залучених волонтерів до акції. Їх було не менше 100 000, а навіть більше», — говорить координатор у місті Рівне Віталій Ейсмонт.

ü  Організатори ЗУЧ дякують за підтримку Благодійному фонду Віктора Матчука за цільову фінансову допомогу по закупці смітєвих пакетів у розмірі 750 грн.

Залишити відповідь