ЖИВИ ТАНЦЮЮЧИ ! [ vol 2 : Break-Dance ]

Share

Аееееее, 21го квітня відбувся майстер-клас з брейк-дансу в рамках проекту ЖИВИ ТАНЦЮЮЧИ!
Бажаючих було не так багато, але ж звісно, брейк-данс не для слабаків, а для обраних! Серед сміливців знайшлися не тільки хлопці, але й пару дівчат.
І так, що ж дізналися наші учасники? Маленька інформаційна частинка:
– брейк-данс – це, мабуть, самий важкий стиль танцю, де присутня велика кількість силових елементів, що потребують не аби-якої фізичної підготовки. Ну, як у Ван Дама, Ви розумієте. А, також, дізнались, хто такі b-boys та b-girls, – це брейк-данс танцюристи та танцюристки, якими й стали за невеликий час усі присутні.

В Брейк-дансi елементи поділяються на так звані 4 види, а саме Toprock, Footwork, Power move, Freeze.
Toprock – це, той вид елементів, що прийнято називати верхнім брейк-дансом, тобто це велика кількість поворотів, усілякі вертухи, кроки, що виконуються в положенні стоячи. Небагато немало, ми осягнули: cross Step, indian step, salsa step. Тепер учасники будуть не просто ходити, а усілякими степами. Заздріть моделі!
Footwork– це робота ніг, що виконується на підлозі. Вивчили такі елементи, як Sixstep,Kick Out.
Різноманітні замирання під час танцю називаються Freeze, тобто «заморожування». Навчилися виконувати Baby freeze та спробували Air freeze. Гарна практика для тих, хто любить відморажуватись від людей і прикидуватись мертвими.
І нарешті, Power move – це силові обертальні рухи, найвидовищніший вид елементів і відповідно найскладніший. Ми спробували виконати Swipes.
А також перехід від Toprock до Footwork чи Power move, називається Godown. Він надає плавності та поєднує весь танець в одне ціле.
Тож, хлопці та дівчата, якщо Ви прагнете стати справжніми танцюристами, необхідно знати усі ці прийоми. Дякуючи тренерам, участники мали змогу станцювати міні-танок, що був вигаданий спеціально для них!
Находилися, настрибалися, навідморажувалися і стомлені, адже брейк танцювати, то не в пасочки грати, та натхненні порозбігалися по домівкам у ритмі salsa stepу.

 

Ініціатор : Олександр Щербина 
Тренери : Генадій Хілевский та Ігор Шевченко
Фотограф/оператор : Альона Нагаєвщук
Відгук : Валерія Кутепова та Олександр Щербина

Залишити відповідь