48 годин драйву для видавцiв!

Share

11-12 квітня у стінах Інституту журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ відбувся перший фестиваль «Видавничий NON-STOP», що зібрав майбутніх фахівців видавничої галузі, дизайнерів і всіх небайдужих для того, щоб самовдосконалитися, зустріти однодумців, поспілкуватися з відомими поетами, авторами, майстрами та просто шалено провести час.

Видавничий NON STOP — захід, огранізований студентами кафедри видавничої справи КНУКіМ та КНУ ім. Т. Шевченка за підтримки Фундації регіональних ініціатив (ФРІ). Мета фестивалю — професійне зростання журналістів-початківців, спеціалістів з видавничої справи та редагування, знайомство та налагодження контактів між студентами цього напряму в Україні.

Девіз фестивалю — «Сон для слабаків! (48 годин драйву)» повністю виправдовує його концепцію, адже протягом двох діб відбувалися різні дійства та концерти, і рівно 48 годин тривало занурення у фаховий вир, спілкування з чудовими людьми та інтенсивне навчання у принципово новому форматі.


У програмі фестивалю були майстер-класи з дизайну та верстки (журнал Kult-magazine), каліграфії, графічних технік, веб-дизайну, лекції провідних спеціалістів, тренінги, круглий стіл, Парад Ідей, видавничий квест та ще багато цікавого. Розважали учасників драйвові рок та джаз/рокабіллі концерти за участю відомих гуртів. Після концертів усі бажаючі змогли потрапити на Літературну Ніч за участі сучасних українських поетів, а другої ночі — насолодитися якісними фільмами на Кіноночі, зорганізованій студією «ДеКіно».

«Вважаю проводити такі фестивалі надзвичайно важливо. Для студентів вони допомагають навчитись новому, застосувати на практиці матеріал, що дують в вузі, поділитись ідеями, знайти однодумців та отримати контакти людей, що вже професіонали у цій сфері. Я полишила видавничу справу і зараз вбачаю у цьому фестивалі можливість поширити її, модернізувати, а також популяризувати національного виробника та українську книжку» – розповідає Рожкова Ганна – співорганізатор фестивалю та голова Столичного осередку КМО ФРІ.

Деталі про фестивалю див. за посиланням:
http://www.vydnonstop.in.ua/

На згадку про участь в фестивалі луганська ФРІшниця Анастасія Рожкова зробила картоногравюру для ФРІ-хати на Подолі :)

Фото: Анастасія Рожкова

Залишити відповідь