ФРІ вітає МО “ПЛАСТ-НСОУ” із днем прийняття першої пластової присяги та 101-річчям заснування оранізації!

Share

 

ВМГО “ФРІ” вітає Молодіжну організацію  “ПЛАСТ – Національну скаутську організацію України” з днем складання першої пластової присяги та 101-річчям з дня заснування ідолучається до побажань інших організацій та небайдужих.

 

Вже тривалий час наші організації співпрацюють в рамках окремих акцій та всеукраїнських проектів, що поширилися у всі куточки України та поєднали сотні і тисячі молодих людей у творенні добрих справ для України.

 

Наслідками такої співпраці є підвищення соціальної відповідальності молоді та створення нового покоління громадян України, що відчувають відповідальність за всю країну, незалежно від регіону,

 

Ми переконані, що продовження такої співпраці неодмінно призведе до підвищення рівня довіри та порозуміння в середовищі молоді і в суспільстві, що надасть новий поштовх молодіжному руху в Україні вцілому.

 

ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” щиро вітає іменинників,  дякує за внесок  ПЛАСТуу появу нової генерації свідомих українців та бажає подальшого динамічного розвитку організації!

Залишити відповідь