Школа журналістики “Молодь-ДІЄ” для свідомої та активної молоді

Share

2-3 березня 2013 р. у Рівному відбудеться  Друга Школа журналістики, участь у якій може взяти кожен бажаючий .

Лекції для учасників школи читатимуть відомі журналісти з усієї України і з Рівного зокрема. Під час лекцій, які проводяться у формі буденного тренінгу, ви отримаєте базові знання з журналістики, навчитесь створювати журналістські матеріали, дізнаєтесь про особливості функціонування різних видів ЗМІ. Також Школа журналістики допоможе Вам розширити свій світогляд і подарує нові цікаві знайомства.

Школа журналістики у Рівному проводиться вже не вперше. Такий же захід був успішно проведений у грудні 2012 р. Тоді лекції для учасників проводили такі відомі журналісти Рівного, як Сергій Штурхецький, Віталій Голубєв, Олексій Кривошеєв, Юрій Дюг. Завітали на Школу і поділилися секретами своєї майстерності  також і відомі у всій Україні Наталія Соколенко, Олександр Курсик(кореспондент ТСН) та ін.

\

Випускники попередньої Школи отримали можливість пройти стажування на порталах «4 Влада», «ОГО» та  «ЧаРівне».

Отже, саме зараз триває другий набір на Школу журналістики. Усі бажаючі можуть заповнити аплікаційну форму для реєстрації  або md.rv.ua. Набір проводиться на конкурсній основі. Реєстрація триває до 25 лютого. Поспішайте стати учасниками!

Прес-служба  первинного осередку ВМГО ФРІ РІВНЕ

Пешко Ольга

Примак Віталій

Залишити відповідь